Winxin Düşmanları ve Winx Dönüşümleri

1.SEZON:Trix ile savaşırlar.Magix Winx dönüşümündedirler. 2.SEZON:Darkar ve Trix ile savaşırlar.Charmix dönüşümündedirler. 3.SEZON:Valtor ve Trix ile savaşırlar.Enchantix Dönüşümündelerdir. 4.SEZON:Kara Çember Büyücüleri ne karşı savaşırlar.Believix dönüşümündedirler.                    Ek Dönüşümler                    Kader hediyeleri...: Sophiex:Bu kader hediyesi perilerimizin doğa ile uyumlu olmasını sağlar.4.sezonda Amazon perisi Diana(Dayana) ya karşı savaşırken bu dönüşümü kullanmışlardır. Lovix:Bu perilerimizin soğuk alanlarda korunmasını sağlayan bir kader hediyesidir.Bu dönüşümü 4.sezonda Kuzey perisi Orora ile savaşırken kullanırlar.                    3 Ek dönüşüm: Speedix:Bu dönüşüm winxlerin hızlı uçmasını sağlar. Tracix:Bu dönüşüm winxlerin geçmişte yaşanmış olayları görmesini sağlar. Zoomix: Bu dönüşüm winxlerin istedikleri yere ışınlanmalarını sağlar.

......................................................................................................................................................................................................................................................

Mini Winx:4.sezonda ve 3.sezonda winxin küçülmesini sağlar. Peri tozu:Winxin Enchantix de ek olarak kazandığı sihirli tozlar.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !